Чтобы обеспечить удобное пользование порталом и улучшить функциональность, мы используем файлы cookie. Продолжив смотреть эту страницу, Вы соглашаетесь на сохранение файлов cookies в памяти вашего электронного устройства. Продолжить Больше информации

Суббота, 7. декабря

Именины: Anta, Antonija, Dzirkstīte

Dalībnieki no septiņām valstīm

Ключевые слова aikido seminārs

Liepājas 8. vidusskolas cīņu zālē divas dienas notika starptautisks aikido seminārs, uz kuru bija ieradušies vairāk nekā piecdesmit dalībnieku no Latvijas, Polijas, Horvātijas, Grieķijas, Zviedrijas, Amerikas un Krievijas.

Šī ir pirmā reize Baltijas valstu vēsturē, kad aikido seminārā nodarbības vadīja trīs instruktori un katram no tiem ir 6. dans. Vienam no viņiem – Urbanam Aldelklintam no Zviedrijas – ir arī īpašais cīņas mākslas goda nosaukums – "Šihans hombo dodžo". "Šihans" ir tiltuls, ko  piešķir aikido galvenā vadība hombo dodžo tikai augsta līmeņa instruktoriem, un tā nozīme ir skolotāju skolotājs. Tāpat savā pieredzē dalījās arī Meijdo Murs no Amerikas un Tomeks Kžižanovskis no Polijas.

Kā pastāstīja viens no semināra organizētājiem un Liepājas Aikido kluba vadītājs Dmitrijs Putilovs (4. dans), šogad aprit jau divdesmit gadu, kopš Liepājā notiek aikido treniņi un nodibināts klubs. Toreiz, 1994. gadā, liels Liepājas Aikido kluba atbalstītājs un iedvesmotājs bija instruktors  Staņislavs Livandovskis no Polijas, kura vadībā arī notika pirmie treniņi.

Šoruden no Japānas uz Liepāju solījis atbraukt un nodarbības Liepājas Aikido klubā vadīt šihans Kazuo Igaraši (7 dans), kura priekšā, ievērojot austrumu kultūras stingrās hierarhijas tradīcijas, pirmais paklanās pat Japānas premjerministrs.


  • Комментарии (0)
  • 0
  • 0
  • 0
+ просмотреть все Осталось символов: 500

Добавить комментарий

Портал liepajniekiem.lv не несет ответственности за добавленные к статьям комментарии. Призываем соблюдать толерантность, рамки приличия и обходиться без грубости.

На портале запрещено размещать:
- Неэтичные, грубые комментарии, комментарии, которые предоставляют лживую информацию,
- Комментарии, которые противоречат законодательству ЛР,
- Комментарии, расистского характера и разжигающие этническую нетерпимость,
-Информацию коммерческого характера или любого рода рекламу и агитацию.

В случае несоблюдения правил, liepajniekiem.lv имеет право удалять комментарии, закрывать доступ к комментариям и сообщать правоохранительным органам.

Внимание!!!
Чтобы снизить возможности на портале манипулировать мнением и настроением комментаторов, комментарии, авторы которых участвуют в дискуссиях под разными никами, будут выделены серым цветом. Так как этот процесс технический, то возможны ситуации, при которых окрашенные комментарии могут быть не от одного автора, или же неокрашенные комментарии могло писать одно и то же лицо.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!