Чтобы обеспечить удобное пользование порталом и улучшить функциональность, мы используем файлы cookie. Продолжив смотреть эту страницу, Вы соглашаетесь на сохранение файлов cookies в памяти вашего электронного устройства. Продолжить Больше информации

Понедельник, 22. января

+0°C
Ветер: D 7.1 м/с
Laika ziņas Liepājā

Именины: Austris

Īpašs lūgums, PALĪDZĒT!!!

Šī situācija mani īpaši uzrunāja. Droši vien jau zinat, ka 2 gadus atpakaļ adoptēju no Liepājas patversmes sunīti, Habiju. Vienmēr esmu domājusi, kāpēc viņa ir nonākusi patversmē, kur un kā agrāk dzīvojusi. Droši vien metienā ir bijuši vairāki kucēni. Tātad, Liepājā ir jābūt Habijas māsām un brāļiem. Esmu dzirdējusi no cilvēkiem, ka ir redzēti ļoti līdzīgi suņi. 25. oktobrī patversmē ienāca vīrietis un lūdza palīdzēt 8 kucēniem sameklēt saimniekus. Vīrietis nesen no ielas paņēmis klaiņojošu kucīti, bet izrādījās viņa bija stāvoklī. Tagad divistabu dzīvoklī dzīvo 9 suņi. Viņš ir gatavs paturēt vienu kucēnu. Divistabu dzīvoklī vēl var dzīvot divi sunīši, bet ne 9. Vīrietis sāka stāstīt par kucīti. Sunene ir šarpeja jautenīte. Un tad, man radās tikai viens jautājums, kādā krāsa, vai melna? Kad viņš apstiprināja, mani pārņēma satraukums. Uzreiz parādīju sava suņa bildi. Suņi tiešām ir ļoti līdzīgi. Man nebija šaubu, ka liktenis mani ir savedis ar manas Habītes māsiņu. LŪDZU, visi kas lasa šo tekstu, padodiet tālāk vai nokopējiet un ielieciet savos profilos! Var būt tieši Tu vēlies jauku kucēnu ~ 1,2 jaunu. Kucēnu tante, Habīte ir ļoti gudra un paklausīga meitene. Gēni ir vieni abam kucītēm un tāpēc ticu, ka arī kucēni būs burvīgi ģimenes locekļi. Ja vēlaties pieņemt kucēnu, lūdzu sazinieties ar sunītes saimniekiem Ivaru - 29471902, Inetu - 26403417. Salīdzināšanai, mana Habija - http://www.draugiem.lv/user/793873/gallery/?aid=37186899 , http://www.draugiem.lv/user/793873/gallery/?aid=40956586 , http://www.draugiem.lv/user/793873/gallery/?aid=44522289 , http://www.draugiem.lv/user/793873/gallery/?aid=45835469 , http://www.draugiem.lv/user/793873/gallery/?aid=48112445 agrāk viņa bija melna, tāpēc patversmē nosauca par Bleikiju.

  • Комментарии (0)
  • 0
  • 0
  • 0
+ просмотреть все Осталось символов: 500

Добавить комментарий

Портал liepajniekiem.lv не несет ответственности за добавленные к статьям комментарии. Призываем соблюдать толерантность, рамки приличия и обходиться без грубости.

На портале запрещено размещать:
- Неэтичные, грубые комментарии, комментарии, которые предоставляют лживую информацию,
- Комментарии, которые противоречат законодательству ЛР,
- Комментарии, расистского характера и разжигающие этническую нетерпимость,
-Информацию коммерческого характера или любого рода рекламу и агитацию.

В случае несоблюдения правил, liepajniekiem.lv имеет право удалять комментарии, закрывать доступ к комментариям и сообщать правоохранительным органам.

Внимание!!!
Чтобы снизить возможности на портале манипулировать мнением и настроением комментаторов, комментарии, авторы которых участвуют в дискуссиях под разными никами, будут выделены серым цветом. Так как этот процесс технический, то возможны ситуации, при которых окрашенные комментарии могут быть не от одного автора, или же неокрашенные комментарии могло писать одно и то же лицо.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!