Чтобы обеспечить удобное пользование порталом и улучшить функциональность, мы используем файлы cookie. Продолжив смотреть эту страницу, Вы соглашаетесь на сохранение файлов cookies в памяти вашего электронного устройства. Продолжить Больше информации

Вторник, 10. декабря

Именины: Guna, Judīte

Tvīda brauciens pulcē simtiem velobraucēju

Ключевые слова tvīda brauciens | tūrisma sezona

Par godu Liepājas tūrisma sezonas atklāšanai, šodien jau 5.reizi mūsu pilsētā notiek Tvīda brauciens. Vairāki simti tvīdā tērptu dāmu un kungu uz seniem velosipēdiem ir devušies pilsētas ielās, novēroja portāls.

Tā kā Tvīda brauciens simboliski atklāj tūrisma sezonu Liepājā, tad akcentēts tiks sezonas jaunums, kas šogad ir Putnu vērošanas velomaršruts. Turklāt pavasaris ir pilnā plaukumā, tāpēc Tvīda braucienam dots moto – “Ar putnu treļļiem azotē”. Tāpēc dalībnieki bija aicināti piedomāt par putnu tēmu apģērbā un aksesuāros un ierasties īsti pavasarīgā noskaņojumā.

Liepājniece Marita, tērpusies žēlsirdīgās māsas apģērbā, portālam atzina, ka Tvīda braucienā piedalās pirmo reizi, taču saņēmusies jo: “Man patīk viss, kas ir ar retro piegaršu, kā arī aktīvais.”

Arī Gundars Tvīda braucienā piedalījās pirmo reizi, taču jau pirmajā piegājienā bija ieradies kopā ar meitu Skārletu: “Mēs jau sen gribējām piedalīties šajā pasākumā, tikai divriteņa mums nebija.” Šogad Gundars velosipēdu aizņēmies, lai vien varētu piedalīties Tvīda braucienā.

Lote Anna pastāstīja, ka šajā braucienā piedalās jau otro gadu: “Jo man ļoti patīk šis retro stils, tāpat ļoti patīk braukt ar velosipēdu.”

Savukārt Edgars, kurš Tvīda braucienā piedalās jau trešo gadu pēc kārtas, portālam atzina: “Esmu velo fanāts, man patīk ar velosipēdu saistītas aktivitātes. Un tā kā Liepājā velo pasākumu nav īpaši daudz, tad cenšos piedalīties visos.” Un piebilda, ka šogad akcentu nav licis vis uz retro velosipēdu, bet uz koptēlu: “Uzsvaru lieku uz apģērbu. Daudzmaz ir retro stiliņš, kā arī centos pieskaņoties šī gada moto, kas ir putni.”

Tvīda brauciena maršruts tradicionāli ved pa Graudu ielu – Kūrmājas prospektu – Vites ielu – Hika ielu – Liepu ielu – Jūrmalas ielu – Ezera ielu – Zirņu ielu – Kungu ielu, un noslēgsies Bāriņu ielā, kur Tvīda brauciena dalībniekus laipni uzņems Kungu ielas radošais kvartāls.

Brauciena noslēguma pasākums notiks Kungu ielas radošajā kvartālā, kur Tvīda brauciena dalībniekus pēc plkst. 18.30 priecēs ”Gulbju Dīķa Jazz Band”, bet kājas izlocīt varēs Liepājas danču kluba vadībā. Kā ik gadu būs iekārtots fotostūrītis, kurā profesionāls fotogrāfs iemūžinās daiļās dāmas, švītīgos kungus, mazās jaunkundzes un jaunskungus. Ar Liepājas uzņēmēju atbalstu tiks piešķirtas balvas interesantāk un atbilstošāk tērptajiem Tvīda brauciena dalībniekiem.
 
Savukārt vakara turpinājumā Tvīda brauciena dalībnieki aicināti uz mūzikas klubu ”Fontaine Palace”, kur uzstāsies grupa ”The Sixties”. Reģistrētie brauciena dalībnieki koncertu varēs apmeklēt bez maksas.

Portāls jau informēja, ka pirmo Tvīda braucienu Liepājā 2010.gadā organizēja Latvijas Veclaiku divriteņu klubs, un tas pulcēja ap 60 kluba biedru un tā atbalstītāju. Ar gadiem Liepājas Tvīda brauciens ir kļuvis par gaidītu un iemīļotu pasākumu, un 2013.gadā tajā piedalījās ap 170 liepājnieku un pilsētas viesu, tērptu 20-30-to gadu stilā.

  • Комментарии (0)
  • 0
  • 0
  • 0
+ просмотреть все Осталось символов: 500

Добавить комментарий

Портал liepajniekiem.lv не несет ответственности за добавленные к статьям комментарии. Призываем соблюдать толерантность, рамки приличия и обходиться без грубости.

На портале запрещено размещать:
- Неэтичные, грубые комментарии, комментарии, которые предоставляют лживую информацию,
- Комментарии, которые противоречат законодательству ЛР,
- Комментарии, расистского характера и разжигающие этническую нетерпимость,
-Информацию коммерческого характера или любого рода рекламу и агитацию.

В случае несоблюдения правил, liepajniekiem.lv имеет право удалять комментарии, закрывать доступ к комментариям и сообщать правоохранительным органам.

Внимание!!!
Чтобы снизить возможности на портале манипулировать мнением и настроением комментаторов, комментарии, авторы которых участвуют в дискуссиях под разными никами, будут выделены серым цветом. Так как этот процесс технический, то возможны ситуации, при которых окрашенные комментарии могут быть не от одного автора, или же неокрашенные комментарии могло писать одно и то же лицо.

Галереи

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!