Чтобы обеспечить удобное пользование порталом и улучшить функциональность, мы используем файлы cookie. Продолжив смотреть эту страницу, Вы соглашаетесь на сохранение файлов cookies в памяти вашего электронного устройства. Продолжить Больше информации

Суббота, 7. декабря

Именины: Anta, Antonija, Dzirkstīte

veloceliņš Liepājā Aldaru ielā  (3)

ir pienācis laiks cīnīties par veloceliņu uzturēšanu Liepājā! katru dienu es braucu ar velosipēdu, katru dienu nākas saskarties ar agresīviem autovadītājiem, katru dienu nākas saskarties ar neapmierinātiem kājāmgājējiem... katru dienu es redzu katastrofālo veloceliņu stāvokli Liepājā... tā jau saka, reiz biķeris ir pilns. tas ir noticis arī ar mani. kādu dienu braucot mājās pēc darba, es braucu par attēlā redzamo veloceliņu- to mazo josliņu, kas ir palicis pāri no veloceliņa... un man mašīna tā nosignalizēja, ka domāju, ka mana sirds apstāsies. tas ir aizliegts ar likumu! nākamā dienā braucu tāpat, par to mazo josliņu, cik nu tuvu varēju- apstājās autovadītājs un uzbrēca uz mani. nākamā dienā jau nemēģināju kaitināt autovadītājus, braucu pa gājēju ietvi- priekšā divas māmiņas ar ratiņiem brauc, zinot, ka bērniņi var gulēt, nezvanīju ar velozvaniņu, bet lūdzu ar vārdiem, vai varētu palaist mani garām. Jūs domājat, ka mani palaida?- nē! uzbrēca- brauc pa veloceliņu. es pajautāju, vai viņuprāt pa šo veloceliņu iespējams braukt, jo uz tā ir uzšlūpēts sniegs no ietvēm, viņas atcirta, ka tas viņas neinteresē... bieži jau nenākas, ka katru dienu ir neapmierināti cilvēki ar velobraucējiem, ir jau arī saprotoši cilvēki un tādiem es vienmēr pasaku- paldies. es saku paldies tiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kuri attīsta ceļa kultūru un es esmu tikai un vienīgi par to, lai uz ceļa būtu kultūra, nevis karš. Šobrīd vairāk ir kareivīgi noskaņotie... laikam arī viņiem jāsaka- paldies, citādi nebūtu saņēmusies un nesāktu šo stāstu un nefotografētu šo veloceliņu stāvokli. es ceru, ka mani (domājams, ka arī citi velobraucēji) ir par to, lai beidzot veloceliņi tiktu uzturēti kārtībā tāpat kā to nosaka likums par ietvju un ceļu uzturēšanu kārtībā. un vēl- kāpēc es braucu ar velosipēdu pat tad, kad sals ir daudz par daudz, lai pārvietotos ar velosipēdu- 1) veselības dēļ, 2) finansiālu apsvērumu dēļ!!! bet ne jau par to ir stāsts- stāsts ir par to, ka Liepājas veloceliņu uzturēšana ir aizmirsta un atstāta novārtā, jo par to līdz šim neviens vēl nav runājis, vismaz neesmu dzirdējusi šādas atsauksmes. ir skaisti, ka Liepājā veloceliņi ir 240 km garumā, bet tos ir arī jāuztur kārtībā, jo likumā nav noteikts par sezonu vai nesezonu. tiem ir jābūt sakoptiem! un nebūtu šī riešanas un brēkšana, nebūtu neapmierinātu cilvēku, nebūtu konfliktu...

  • Комментарии (3)
  • 0
  • 0
  • 0
+ просмотреть все Осталось символов: 500

Добавить комментарий

Портал liepajniekiem.lv не несет ответственности за добавленные к статьям комментарии. Призываем соблюдать толерантность, рамки приличия и обходиться без грубости.

На портале запрещено размещать:
- Неэтичные, грубые комментарии, комментарии, которые предоставляют лживую информацию,
- Комментарии, которые противоречат законодательству ЛР,
- Комментарии, расистского характера и разжигающие этническую нетерпимость,
-Информацию коммерческого характера или любого рода рекламу и агитацию.

В случае несоблюдения правил, liepajniekiem.lv имеет право удалять комментарии, закрывать доступ к комментариям и сообщать правоохранительным органам.

Внимание!!!
Чтобы снизить возможности на портале манипулировать мнением и настроением комментаторов, комментарии, авторы которых участвуют в дискуссиях под разными никами, будут выделены серым цветом. Так как этот процесс технический, то возможны ситуации, при которых окрашенные комментарии могут быть не от одного автора, или же неокрашенные комментарии могло писать одно и то же лицо.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!