Вторник, 22. июня Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Būvdarbu vadītājs

Būvniecības uzņēmums SIA ”ODETA AG” aicina pievienoties savai komandai:
BŪVDARBU VADĪTĀJU

Darba pienākumi:
• Būvniecības dokumentācijas nodrošināšana;
• Būvdarbu uzraudzība būvlaukumā (kvalitātes kontrole, darbinieku koordinēšana);
• Būvdarbu gaitas plānošana;
• Darbam nepieciešamo instrumentu un materiālu uzskaite un plānošana;
• Izpilddokumentācijas kārtošana.

Vēlamās prasības un īpašības kandidātiem:
• augstākā vai speciālā izglītība būvniecības jomā;
• izpratne par būvniecības procesiem un būvdarbu metodēm;
• labas komunikācijas un argumentācijas prasmes;
• labas datorprasmes (MS Office);
• spēja veiksmīgi organizēt darba laiku un strādāt komandā;
• Iemaņas darbā ar AutoCad;
• B kategorijas vadītāja apliecība;
• Būvprakses sertifikāts ēku būvdarbu vadīšanā.

Piedāvājam:
• interesantu un dinamisku pilnas vai pusslodzes darbu draudzīgā kolektīvā;
• darba vietu Liepājā un Aizputē;
• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
• mūsdienīgus darba apstākļus.

Pieteikties iespējams sūtot savu CV uz e-pastu: info@odetaag.lv vai zvanot uz telefona Nr. 28284778

Sākot no 1000,00 eiro

Paziņot redaktoram par šo sludinājumu!

Redaktoram infromācija nosūtīta!

Войти

Регистрироваться

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Снимок должен быть в формате JPG, максимальный объем - 10Mb.

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Забыл пароль

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz