Вторник, 15. июня Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

IEPIRKUMU STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS

Uzņēmums ”Scan-Plast Latvia” LSEZ SIA, kurš ir īpaši specializējies kompozītmateriālu izstrādājumu un būvkonstrukciju ražošanā un tirdzniecībā, aicina darbā IEPIRKUMU STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJU.

Pienākumi:
■ Veiksmīgi vadīt uzņēmuma iepirkumu nodaļu
■ Uzņēmumam nepieciešamo materiālu/preču savlaicīga sagāde, t.sk. pasūtījumu noformēšana
■ Efektīvas sadarbības veicināšana ar vietējiem un ārvalstu gan esošiem, gan jauniem piegādātājiem
■ Iepirkumu procesa nodrošināšana un cenu piedāvājumu analīze
■ Loģistikas plānošana un organizēšana kā vietējā, tā arī ārvalstu tirgū

Prasības:
■ Vismaz 2 gadu iepriekšēja pozitīva pieredze līdzīgā amatā
■ Ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas prasmes
■ Augsta atbildības sajūta un precizitāte
■ Pārliecinošas līdera spējas
■ Ļoti labas komunikācijas un organizatora prasmes, patstāvīgi plānojot savu un komandas darbu un sekojt līdzi tā izpildei
■ Mērķtiecīga un uz rezultātu orientēta personība
■ Labas datora lietošanas prasmes ar MS Office
■ Vispārējas tehniskās zināšanas

Piedāvājam:
■ Stabilu darbu augošā ražošanas un tirdzniecības uzņēmumā
■ Starptautisku, dinamisku un interesantu darba vidi

Lai pieteiktos, lūgums sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar norādi ”Iepirkumu struktūrvienības vadītājs uz e-pasta adresi: mail@scan-plast.lv.
Pieteikumi tiek izskatīti 2 nedēļu laikā no iesniegšanas brīža, kandidāti tiks personīgi informēti tikai gadījumā, ja tiks aicināti uz darba interviju.

1500 - 2000 EUR (bruto)

Paziņot redaktoram par šo sludinājumu!

Redaktoram infromācija nosūtīta!

Войти

Регистрироваться

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Снимок должен быть в формате JPG, максимальный объем - 10Mb.

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Забыл пароль

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz